Úvod

Aktuality

Naši psi

Naše feny

Štěňata

Odchovy

Fotogalerie

Odkazy

Kontakt

Im memoriam

guestbook / kniha navstev
TOPlist

 

INFINITY VON UNKAS TRAUM

import Belgie

HD A/A, ED 0/0, OCD free
narozena 17. 6. 2009, zemřela 9. 9. 2014
chovná fena

výborná, vítěz třídy, R.CAC VDH

rodokmen fotogalerie výstavy bonitace odchovy

finy

O mně

Delší dobu jsme měly nabídku od našich našich přátel z Belgie vzít si od nich stěňátko, čekaly jsme jenom na narození vrhu pro nás z nejvhodnějšího spojení rodičů. Od začátku jsme byly rozhodnuté vzít si štěně po Edelweiss. Když Edellweis porodila štěňátka, hned jsme se zamilovaly do nejkrásněji vybarvené holčičky jménem Infinity (doma Finy).

Rodiče Infinity jsou typickými představiteli plemene. Tátovi Aickovi je nyní 9 let a těší se dobrému zdraví. Oba mají milující povahu a krásnou silnou kostru. Věříme, že Finy dostala do vínku dobré zdraví a bude tu lumpačit mnoho let.
 
Finy je menší krásná elegantní fenka, s pěknou srstí, vybarvením, pohybem.... Je velmi temperamentní a jako první ohlásí každou návštěvu. Na druhé straně je nejmazlivější, udělá cokoliv pro pozornost. Finy má již vyhodnoceny RTG kyčlí, loktů a ramenního kloubu a dopadla nejlépe jak jen bylo možné - HD A/A, ED 0/0, OCD negativní. Výborně se umístila na klubové výstavě 2010, kde z počtu 50 mladých fen získala známku Výborná a skončila na 5.místě. Byla to její druhá výstava.

Finy se v březnu zúčastnila bonitace. Bonitační komisi se Finy moc líbila a s pochvalou byla uznána jako chovná fenka. Nyní má svá první štěňátka s krásným psem z Itálie - Madym.
Máme z nich velkou radost!

finy

Rodiče

edelweis

aicko

Edelweiss van´t Beertjeshof
HD A/A, ED 1/1
CH. Tawajah´s Aicko
HD B/B, ED 0/0

zpět