Úvod

Aktuality

Naši psi

Naše feny

Štěňata

Odchovy

Fotogalerie

Odkazy

Kontakt

Im memoriam

guestbook / kniha navstev
TOPlist

 

BARTHOLOMEW VALAŠSKÉ SLUNCE

HD A/A, ED 0/0, OCD free
* 06.08.2006 +17.2.2013
chovný pes

Interchampion, Champion SK,CZ,PL, Juniorchampion CZ,SK,A, vítěz Polska 2007, vítěz Střední a Východní Evropy, Nejlepší mladý (SKV 07)
velmi nadějný 1, 2x vítěz třídy, oblastní vítěz, 4x CAJC CZ, 3x CAJC SR,6x CAC SR, 2x CWC, 1x Zwl.Ml., 3x Jugendbester (A), 4x CAC CZ, 3x CACA, 6x Res. CAC, 4x CACIB, 4x Res.CACIB, 4x BOB

rodokmen fotogalerie výstavy bonitace krytí

O mně

Bart byl pro nás osud, protože pochází z vrhu, kde jsme měly dlouho naplánovanou návštěvu podívat se na na miminka a netušily jsme, že v ten den nám Carlos podlehne torzi žaludku. Návštěvu jsme nakonec neodvolaly a jely se na polosourozence naší Allsy podívat. Bylo těžké odolat a nezamluvit si nějaké štěňátko a tím byl brácha Barta. Osud ale chtěl jinak a v den odběru brácha Barta nás nechtěl a utekl před námi a v ten moment k nám přiběhl Bárt a začal nás okusovat. A bylo rozhodnuto.

Jsme moc štastný, že máme zrovna Barta a tímto děkujeme jeho chovatelce Lucii Šajnohové za důvěru.

Bartík je zatím náš výstavně nejúspěšnější pes. Už na 9 měsících jako nejmladší pes ve třídě mladých vyhrál první místo a titul CAJC a nejlepší mladý pes. Na 15 měsísích splnil podmínky pro udělení titulu JuniorCHampion a to rovnou České republiky, Slovenské republiky a Rakouska. Do jeho 20 měsíců vyhrál dostatečný počet výstav k tomu, aby se stal nejúspěšnějším salašnickým psem za rok 2007, tento úspěch si zopakoval i v roce 2008, kdy se stal rovněž neuspěšnějším salašnickým psem. Na 2,5 letech se stal Championem České republiky, Slovenské republiky a rovněž splnil podmínky pro udělení titulu INTERCHAMPION!!
Po třetím roce jeho života se mu povedlo dodělat i Championa Polska a nyní si užívá spíše zasloužilého odpočinku od výstavního kruhu a na výstavy pojede jen občas.

Jeho sourozenci se exteriérově také velmi povedli, řada z nich splnila podmínky pro titul Juniorchampion, Champion a Interchampion, ale hlavně všichni zrentgenovaní jsou absolutně bez dysplazie. Více informací je v tabulce níže.

Teď si jen přejeme, aby Bart tu byl s námi co nejdéle a zdráv. Jsme moc pyšné na jeho krásné potomky, řada z nich opravdu tatínka nezapře!

bart

Rodiče

melian

askan

Melian z Gemerskej Polomy
HD A/A, ED 0/0
Askan von Rummelsbach
HD A/A, ED 0/0, OCD free

Sourozenci

jméno HD ED OCD výstavy foto web
Bernadetta   A/A 0/0 free JCh.SK,CH.SK ,2x CAJC,5xCAC,
6xR.CAC,3xR.CACIB
photo web
Belerian   A/A 0/0 free JCH.SK, CH.SK, 3x CAJC,
5x CAC, R.CACIB, CACIB
photo web
Belline   A/A 0/0 free ICH, GrCH.CZ., Ch.CZ,SK,A, JCh.CZ,
10x CAC CZ,4x CACA,5x CACIB, NV,
Young Club winner,Club winner 08,
Regional winner,5x BOB
photo web
Baragund   A/A 0/0 free Excellent 2, CAC photo  
Barnabash   - - - no show photo  

zpět